Jakość

Grupa profesjonalistów

Zespół naszej warszawskiej szwalni tworzą zawodowcy z pasją, wyobraźnią i wiedzą. Jesteśmy otwarci na pomysły klientów i wszelkie nowości oraz gotowi, by profesjonalnie doradzić w zakresie krawieckiego designu – produkcja odzieży damskiej to nasza domena.

W szwalni T&M zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę kierowniczą z wyższym wykształceniem kierunkowym (Politechnika Łódzka Wydział Włókienniczy, specjalizacja – odzieżownictwo), a także specjalistów techników – konfekcjonerów odzieży oraz prasowaczy. Stawiamy na pełną integrację na linii obsługa klienta – projektownia – produkcja, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać każde zlecenie sprawnie, terminowo i w 100% według wizji projektanta.

Światowe standardy

Przy szyciu konfekcji damskiej wykorzystujemy najnowsze, światowe technologie konfekcjonowania i klejenia odzieży. Używamy najwyższej jakości sprawdzonych dodatków krawieckich i pasmanteryjnych, m.in. wkładów klejonych Hansel Textil, nici Gutermann oraz guzików Union Knopf.

Optymalizacja produkcji

Posiadamy wyspecjalizowany park maszynowy, w skład którego wchodzą m.in. dwie linie do warstwowania tkanin, noże taśmowe Kuris oraz klejarka taśmowa Kanegiser. Takie zaplecze umożliwia nam wykonanie każdego prototypu, a następnie wdrożenie go do produkcji – bez kosztownego wykorzystania materiału klienta.

Tworzymy konstrukcje wpierając się zestawami komputerowymi firmy Allcomp i oprogramowaniem Optitex, które gwarantują szybkie i precyzyjne wykonanie szablonu oraz układ kroju na dowolnej tkaninie i w każdym rozmiarze. Dysponujemy ploterem o szerokości 1,8 m. Dzięki temu optymalizujemy zużycie materiałów naszych klientów i możemy zaplanować i wyliczyć koszty materiałowe dla każdego wzoru.

Szerokie horyzonty

T&M, produkcja odzieży, WarszawaWspieramy młodych, zdolnych projektantów na ich drodze do kariery w świecie fashion. Jesteśmy fundatorem nagrody w pierwszym, polskim, branżowym programie o projektantach mody – „Projektanci na start”.

Współpracujemy z projektantami rozpoczynającymi swoją działalność w Polsce i za granicą. Wykonujemy dla nich prototypy oraz całe kolekcje wzorów na pokazy mody Fashion Week w Łodzi, Warszawie czy Londynie.

T&M, produkcja odzieży, Warszawa – miejsce, w którym praca to pasja, a pasja to moda.

Uszyjemy wszystko, co można skroić – skomplikowane i krótkie serie, rozbudowane i różnorodne kolekcje, a także pojedyncze egzemplarze z czasem realizacji od 48 godzin. Zadzwoń do nas lub skontaktuj się mailowo – przekonaj się, że to, co dla innych trudne i nieosiągalne, dla nas jest łatwe i możliwe.