Pracownia

T&M to firma zajmująca się szyciem i konstrukcją ekskluzywnej konfekcji damskiej. Na warszawski rynek produkcji odzieży weszliśmy w 2006 roku i od tego czasu nieprzerwanie realizujemy bardzo zróżnicowane projekty dla wielu wymagających klientów z całej Europy Zachodniej – zawsze w zgodzie z najnowszymi trendami mody, światowymi technologiami krawiectwa i wysoką jakością.

Dla Polski i zagranicy

Od początku naszej działalności współpracujemy z zagranicznymi firmami, a z biegiem czasu i rozwoju branży fashion w Polsce – także z rodzimymi projektantami. Dla niemieckich, belgijskich i holenderskich marek m.in. Marc Aurel, Xandres, Delicatesen wykonujemy co sezon kolekcje w pełnym asortymencie konfekcji (płaszcze, żakiety, spódnice, sukienki i spodnie).

Dla stołecznych butików odszywamy zarówno całe kolekcje jak i krótkie, limitowane serie, a tworzone w naszej warszawskiej szwalni projekty polskich designerów mody zdobywają krajowe, jak i zagraniczne Fashion Week’s.

Szanujemy wizję – nie podważamy jakości!

Szwalnia T&M to miejsce gwarantujące 100% jakości na każdym etapie współpracy – od projektu, do gotowego ubrania. Zatrudniamy kreatywny i wykwalifikowany zespół, który wspiera się nowoczesną technologią i korzysta z najlepszego asortymentu konfekcyjnego. Zapewniamy kompleksową obsługę: wskazówki designerskie, jak i doradztwo techniczne przy wykonaniu każdego modelu – w oparciu o najnowsze metody szycia stosowane w Europie.

T&M szwalnia, Warszawa – miejsce, w którym praca to pasja, a pasja to moda.

Uszyjemy wszystko, co można skroić – skomplikowane i krótkie serie, rozbudowane i różnorodne kolekcje, a także pojedyncze egzemplarze z czasem realizacji od 48 godzin. Zadzwoń do nas lub skontaktuj się mailowo – przekonaj się, że to, co dla innych trudne i nieosiągalne, dla nas jest łatwe i możliwe.