Pytania i odpowiedzi

Projekt – w jakiej formie go przygotować?

Propozycje projektu można wykonać w dowolnej formie – rysunku, szkicu, zdjęcia. Po otrzymaniu zostanie dokładnie przeanalizowany i omówiony wraz z klientem.

Czy w pracowni można kupić potrzebne materiały?

Nie. Tkaniny i dodatki tekstylne dostarczają klienci.

Z jakich materiałów szyte są projekty?

Produkujemy odzież damską z wełny i jej mieszanek, bawełny i wiskozy. Nie szyjemy wyrobów ze skór i cienkiego jedwabiu.

Czym jest szablon, a czym prototyp?

Szablon to forma wykonana z papieru lub kartonu, która stanowi bazę dla wykonanego modelu. Prototyp to stworzony na podstawie szablonu pierwszy, odszyty model danego wyrobu.

Jak długo trwa przygotowanie gotowego zamówienia?

Od 2 do 4 tygodni – tyle czasu wymaga wykonanie standardowego zlecenia produkcyjnego na odzież damską , w liczbie od kilku do kilkunastu sztuk. Zamówienia na pojedyncze egzemplarze gotowe są do odbioru po min. 48 godzinach.

Jaka jest minimalna ilość produkcji?

Jako jedna z niewielu firm produkujących odzież damską w Warszawie nie określamy minimalnej ilości produkcji. Realizujemy zamówienia już od jednej sztuki – nawet do kilkuset egzemplarzy!

Jak wyceniane są koszty wykonanych zleceń?

Każde ze zleceń wyceniane jest indywidualnie. Ceny uzależnione są od rodzaju projektu, ilości sztuk w zamówieniu oraz materiału, na którym pracujemy.

Jakich gwarancji udziela szwalnia?

T&M zapewnia gwarancję na wykonanie, szycie i prasowanie odzieży – do zniszczenia materiału. Nie udzielmy gwarancji na sam materiał – pozostaje to po stronie producenta danego materiału.

T&M, produkcja odzieży, Warszawa – miejsce, w którym praca to pasja, a pasja to moda.

Uszyjemy wszystko, co można skroić – skomplikowane i krótkie serie, rozbudowane i różnorodne kolekcje, a także pojedyncze egzemplarze z czasem realizacji od 48 godzin. Zadzwoń do nas lub skontaktuj się mailowo – przekonaj się, że to, co dla innych trudne i nieosiągalne, dla nas jest łatwe i możliwe.