Realizacje i projekty

Eva Grygo – finalistka imprez spod znaku fashion

Eva GrygoMarka, która łączy minimalistyczne formy i modernistyczne elementy w sylwetce obecna jest nie tylko na polskim, ale i brytyjskim rynku. Przedstawia styl kobiety nowoczesnej, pewnej siebie i niezależnej. Kolekcje Evy Grygo wyróżniają proste i mocne sylwetki, oryginalne połączenia wysokiej jakości materiałów, które nadają minimalistycznym fasonom unikatowego wyglądu.

Kolekcje w krótkich seriach i limitowanych edycjach.

Ewa Kwiatkowska i Atelier Quick&Chic

Klasyka z dozą awangardy, a czasem awangarda z domieszką klasyki… Projekty marki EMKW, czyli Ewy Magdaleny Kwiatkowskiej określić można w dwójnasób, ale z pewnością łączy je jedno – unikalność.

Fady Gabot – gloryfikacja kobiecej przyjaźni

Fady GabotPod tą marką kryją się dwie przyjaciółki, którym brakowało w Warszawie butiku dla kobiet takich jak one same – energicznych, a nawet energetycznych, radosnych, dążących do samorealizacji i świadomych swojej kobiecości na każdej płaszczyźnie życia.
Przy ulicy Corazziego 2 w Warszawie odnajdziecie butik z odzieżą damską, w którym wiszą lekkie, znakomicie skonstruowane modele wykonane z najlepszych tkanin.

Talent Show „Projektanci na start”

Projektanci na StartMerytoryczne i zawodowe telewizyjne show, które wyszło naprzeciw potrzebom młodych ludzi zaangażowanych w polską modę i design. Takim inicjatywom mówimy tak! Jako szwalnia odzież damskiej zostaliśmy fundatorem nagrody głównej – kompleksowej usługi wykonania kolekcji na pokaz wiosenny Fashion Week Poland 2014.

T&M, produkcja odzieży, Warszawa – miejsce, w którym praca to pasja, a pasja to moda.

Uszyjemy wszystko, co można skroić – skomplikowane i krótkie serie, rozbudowane i różnorodne kolekcje, a także pojedyncze egzemplarze z czasem realizacji od 48 godzin. Zadzwoń do nas lub skontaktuj się mailowo – przekonaj się, że to, co dla innych trudne i nieosiągalne, dla nas jest łatwe i możliwe.